MTP Meble Polska 2017 r.

MTP Meble Polska 2017 r.

Tegoroczna edycja targów okazała się rekordowa zarówno pod względem wystawców jak i odwiedzających. Podczas czterech dni targowych swoją najnowszą ofertę zaprezentowali nie tylko najwięksi na naszym rynku wytwórcy, ale i mniejsi, mniej komercyjni producenci.

Wśród wystawców nie mogło oczywiście zabraknąć jednego z naszych głównych dostawców mebli tapicerowanych, czyli firmy Gala Collezione, która pokazała wiele nowości stylistycznie odpowiadających wciąż aktualnym trendom nawiązującym do surowej stylistyki skandynawskiej, czego przykładem może być, świetnie wpisują się w ten trend zestawy Olaf czy Fiord, będące poniekąd pochodną popularnego zestawu Nappa. Inne, ciekawe nowości prezentowane przez Galę to zestawy Voss i Arno, stylistycznie inspirowane stylem skandynawskim i angielskim (zestaw Arno jest już na naszej ekspozycji).

Dużo ciekawych, ale prezentujących trochę inną filozofię projektowania wypoczynków zaprezentowały Bydgoskie Meble należące go Grupy IMS. Wystawiane zestawy cechowała raczej klasyczna linia i obszerne kształty, czego przykładem mogą być zestawy z linii Verbo lub Salmo.

Również w meblach skrzyniowych dominowała prostota linii w kolorach bieli łączonej z drewnianymi wstawkami, czego przykładem może być prezentowana przez Paged Meble kolekcja Caroline lub serie mebli Bruni i Toronto wystawiane przez reaktywujące się Meble Bydgoskie (odłam meble skrzyniowe).

Oczywiście nie sposób jest przedstawić i opisać przebogatej oferty tak wielkiej imprezy wystawienniczej jak MTP Meble Polska, więc my, w naszej mini relacji skupiliśmy się na wystawcach, z którymi współpracujemy na co dzień.

Bruni

Komoda Caroline

Olaf

Fiord

 (3)  

Udostępnij ten artykuł: