DARMOWA DOSTAWA na terenie WARSZAWY!

manufacturer_7.jpg

W naszej ofercie posiadamy również ofertę mebli, które można modyfikować nie tylko kolorystycznie, ale również wymiarowo. Istnieje również możliwość wykonania mebli według własnej specyfikacji. Możliwościami takimi jest objęta cała oferta firmy Sośno Meble. Każdy taki projekt jest indywidualny i aby ustalić szczegóły jego realizacji zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego.

EMDEN_p_Madra2.jpg

To mini zabudowa wykonana na bazie kolekcji Emden z firmy Sośno Meble, komoda RTV oraz element wiszący zostały zaprojektowane od podstaw, bieliźniarka to poddana lekkiej modyfikacji (zmiana frontów) witryna E-39.

Hammer_zabuowa.jpg

Zabudowa to wykonana na bazie elementów z kolekcji Hammer z firmy Sośno Meble, pozioma witryna wisząca to element zaprojektowany od podstaw, pozostałe bryły to zmodyfikowane komoda H-5 oraz witryny H-22 i H-39.

Komoda_RTV_wg_projektu_254_cm.jpg

Komoda RTV wg projektu 254 cm to zaprojektowana od podstaw wg. konkretnych wymogów szafka RTV w wykończeniu biały lakier połysk.

MOLVENO_zabudowa1.jpg

meblościanka zaprojektowana wg. zapotrzebowani klienta z elementami wykończenia zaczerpniętymi z kolekcji Molveno.

Molvenozabudowa.jpg

Zabudowa to duża meblościanka zaprojektowana od podstaw.

OLIVERA_ZABUDOWA 1.jpg

Zabudowa wykonana na bazie kolekcji Olivera - zabudowa biblioteczna do wnęki.

Emden_zabudowa.jpg

Wykonana na bazie kolekcji Emden zabudowa, której podstawę stanowi lekko zmodyfikowana komoda RTV E-44 rozbudowana o zaprojektowane od podstaw elementy takie jak witryna nastawna, regał-panel oraz szafka wisząca pozioma.