INFORMACJE

Rozumiemy jak niecierpliwie czekasz na swoje nowe meble. Staramy się aby proces dostawy był sprawny ale również bezpieczny dla Twoich produktów. Meble dowozimy własnym transportem, w specjalnie przygotowanych do tego celu samochodach. Kładziemy szczególny nacisk na staranne opakowanie produktów i ostrożne obchodzenie się z nimi w trakcie transportu.

Meble w naszej dostawie zamówić możesz na terenie województwa mazowieckiego. Pracownicy działu transportu to członkowie załogi Najpiękniejszych Mebli, doświadczeni w zakresie przewozu jak i montażu mebli. Usługi związane z transportem świadczymy kompleksowo, mając na uwadze nie tylko dostawę mebli ale również wniesie ich do mieszkania czy lokalu oraz rozpakowanie i ustawienie.

Dla zamówień składanych stacjonarnie, koszty transportu, wnoszenia i montażu ustalane są indywidualnie. Na potrzeby działalności sklepu internetowego, przygotowaliśmy cennik, dla najczęściej wybieranych form dostawy oraz terytorialnego zakresu, w który wysyłamy najwięcej naszych produktów.CENNIK DOSTAW

W Warszawie:
1. Odbiór osobisty - bezpłatnie
2. Dostawa pod dom - bezpłatnie
3. Dostawa, wnoszenie i prosty montaż (stoły, krzesła i meble tapicerowane) - 200 zł
4. Dostawa, wnoszenie i zaawansowany montaż - 200 zł + 20% wartości zamówionych produktów

W województwie mazowieckim:
1. Odbiór osobisty - bezpłatnie 
2. Dostawa pod dom - 250 zł
3. Dostawa, wnoszenie i prosty montaż (stoły, krzesła i meble tapicerowane) - 450 zł
4. Dostawa, wnoszenie i zaawansowany montaż 450 zł + 20% wartości zamówionych produktówDODATKOWE INFORMACJE I OBJAŚNIENIA

Może zdarzyć się, że rozmyślisz się z zakupionych mebli i zgodnie z przysługującym w sklepach internetowych prawem do 14-dniowego zwrotu, będziesz chciał oddać zakupione meble. W takiej sytuacji możesz zamówić u nas usługę transportową aby produkty w fachowy i bezpieczny sposób wróciły do naszego magazynu i mogły jako w pełni wartościowe produkty mogły służyć innym klientom bądź stanowić ekspozycję naszego sklepu.

Prosty montaż - dotyczy stołów, mebli wypoczynkowych, nie przekraczający 15 minut. Nie dotyczy mebli w paczkach. 

Zaawansowany montaż - dotyczy pozostałych mebli wymagających specjalistycznego złożenia.