DARMOWA DOSTAWA na terenie WARSZAWY!

INFORMACJE

Rozumiemy jak niecierpliwie czekasz na swoje nowe meble. Staramy się aby proces dostawy był sprawny ale również bezpieczny dla Twoich produktów. Meble dowozimy własnym transportem, w specjalnie przygotowanych do tego celu samochodach. Kładziemy szczególny nacisk na staranne opakowanie produktów i ostrożne obchodzenie się z nimi w trakcie transportu.

Meble w naszej dostawie zamówić możesz na terenie województwa mazowieckiego. Pracownicy działu transportu to członkowie załogi Najpiękniejszych Mebli, doświadczeni w zakresie przewozu jak i montażu mebli. Usługi związane z transportem świadczymy kompleksowo, mając na uwadze nie tylko dostawę mebli ale również wniesie ich do mieszkania czy lokalu oraz rozpakowanie i ustawienie.

Dla zamówień składanych stacjonarnie, koszty transportu, wnoszenia i montażu ustalane są indywidualnie. Na potrzeby działalności sklepu internetowego, przygotowaliśmy cennik, dla najczęściej wybieranych form dostawy oraz terytorialnego zakresu, w który wysyłamy najwięcej naszych produktów.CENNIK DOSTAW

W Warszawie:
1. Odbiór osobisty - bezpłatnie
2. Dostawa pod dom - bezpłatnie
3. Dostawa, wnoszenie i prosty montaż (stoły, krzesła i meble tapicerowane) - 200 zł
4. Dostawa, wnoszenie i zaawansowany montaż - 200 zł + 20% wartości zamówionych produktów

W województwie mazowieckim:
1. Odbiór osobisty - bezpłatnie 
2. Dostawa pod dom - 250 zł
3. Dostawa, wnoszenie i prosty montaż (stoły, krzesła i meble tapicerowane) - 450 zł
4. Dostawa, wnoszenie i zaawansowany montaż 450 zł + 20% wartości zamówionych produktówDODATKOWE INFORMACJE I OBJAŚNIENIA

Może zdarzyć się, że rozmyślisz się z zakupionych mebli i zgodnie z przysługującym w sklepach internetowych prawem do 14-dniowego zwrotu, będziesz chciał oddać zakupione meble. W takiej sytuacji możesz zamówić u nas usługę transportową aby produkty w fachowy i bezpieczny sposób wróciły do naszego magazynu i mogły jako w pełni wartościowe produkty mogły służyć innym klientom bądź stanowić ekspozycję naszego sklepu.

Prosty montaż - dotyczy stołów, mebli wypoczynkowych, nie przekraczający 15 minut. Nie dotyczy mebli w paczkach. 

Zaawansowany montaż - dotyczy pozostałych mebli wymagających specjalistycznego złożenia.