DARMOWA DOSTAWA na terenie WARSZAWY!

INFORMACJE

 Towar zakupiony przez internet możesz zwrócić w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Za zakupiony towar zwrócimy pieniądze na Twoje konto, z którego została dokonana płatność. Jeśli chcesz oddać zakupiony produkt, wyślij do nas oświadczenie o odstąpieniu umowy na odległość na przykład w formie pisemnej pocztą tradycyjną na adres podany w regulaminie lub na adres mailowy sklep@najpiekniejszemeble.com

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy formularz zwrotu. POBIERZ FORMULARZ

WARTO WIEDZIEĆ

  1. Pamiętaj, że w przypadku odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni powinno się zwrócić zakupiony produkt na adres podany w regulaminie.
  2. Jeśli chcesz wymienić  produkt na np. inny rozmiar czy model, ponosisz wszelkie dodatkowe koszty związane z wysyłkami (odesłanie, ponowne przesłanie produktu), chyba, że Najpiękniejsze Meble postanowi inaczej lub będziesz naszym stałym Klientem. 
  3. Jeśli odstępujesz od umowy bez podania przyczyny, ponosisz koszt odesłania towaru.
  4. Odsyłając produkt zwróć uwagę na sposób pakowania produktu do wysyłki, aby nie uległ on uszkodzeniu podczas transportu.
  5. Poniesione przez Ciebie koszty zakupu produktu zwracamy na konto, z którego przyszła płatność za produkt.
  6. W przypadku produktu noszącego znamiona używania lub uszkodzenia przez Klienta, potrącimy kwotę wynikającą z w/w uszkodzeń, czy użytkowania i o tą kwotę obniżymy wartość zwrotu.