DARMOWA DOSTAWA na terenie WARSZAWY!

Pod marką Najpiękniejsze Meble, od 1996 roku, dostarczamy do Państwa domów wygodę i użyteczność w prostej lub wymyślnej formie. Naszym zadaniem jest aranżacja i wypełnianie kolejnych wnętrz, produktami pochodzącymi wyłącznie z renomowanych i znanych fabryk, w pełni spełniających Państwa oczekiwania.

O firmie

Jesteśmy dostępni 6 dni w tygodniu, w dwóch Salonach Meblowych w Warszawie. Nasze sklepy położone są po obydwu stronach Wisły, w wygodnych pod względem komunikacyjnym punktach. Na ponad 400 m2 ekspozycji, przy ulicy Broniewskiego 37 na Bielanach, staramy się przedstawić przekrój naszej oferty, zaprezentować tkaniny i skóry przez nas oferowane oraz udostępnić Państwu meble do obejrzenia i sprawdzenia w indywidualny sposób.

O firmie

Na mniejszej powierzchni ekspozycyjnej naszego salonu przy ul. Mehoffera 48 na Białołęce, prezentujemy kolejną część naszego asortymentu. W niewielkiej odległości od sklepu znajduje się magazyn, dzięki któremu część mebli dostępna jest praktycznie od ręki.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, na naszej stronie internetowej udostępniamy aktualny katalog oferowanych przez nas mebli. Z uwagi na ograniczenia i bariery internetu, szczególny nacisk kładziemy na fachowe, indywidualne opisy oraz wysokiej jakości zdjęcia, dzięki którym minimalizujemy ryzyko związane z zakupem mebli przez internet. Część asortymentu dostępna jest wyłącznie w salonach stacjonarnych.

O firmie

Zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście, do rozmowy telefonicznej bądź szybkiego czatu. Zapewniamy pomoc w doborze mebli, oraz kompleksową obsługę posprzedażową.