DARMOWA DOSTAWA na terenie WARSZAWY!

Fabryka mebli z trwałych tkanin Gala Collezione

Eleganckie meble tapicerowane Gala Collezione


Jeżeli poszukujesz mebli łączących w sobie najwyższą jakość wykonania z eleganckim wyglądem, dzięki któremu niejedno pomieszczenie w Twoim domu lub mieszkaniu nabierze nowego, niepowtarzalnego charakteru, to meble Gala Collezione są idealnym wyborem dla Ciebie. Te nowoczesne rozwiązania o wyjątkowym designie i wielu dodatkowych funkcjach z pewnością przyczynią się do zwiększenia intensywności wypoczynku w przypadku niejednej rodziny.


Gala Collezione to doświadczona marka, która specjalizuje się w tworzeniu niepowtarzalnych i bardzo różnorodnych systemów modułowych o wysokiej funkcjonalności, które doskonale sprawdzą się w niejednym pokoju. Ze względu na ich bardzo szeroki wybór mamy do czynienia wręcz z nieograniczonymi możliwościami aranżacyjnymi. Dodatkowo należy wspomnieć, że dzięki temu, iż meble Gala Collezione projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami w zakresie światowego wzornictwa, łączą w sobie doskonały efekt wizualny z gwarancją pełnego komfortu oraz trwałości użytkowania.


Dla kogo produkty marki Gala Collezione są idealnym wyborem?


Ze względu na to, że meble Gala Collezione mają za zadanie nie tylko zapewniać elegancki wygląd, ale także zwiększać intensywność wypoczynku, doskonale sprawdzą się w przypadku tych osób, którym zależy na znalezieniu dużych rodzinnych mebli, które znajdą się w centralnym miejscu salonu. To właśnie zazwyczaj wokół niego toczy się codzienne życie niejednego gospodarstwa domowego. Dodatkowo duża różnorodność dostępnych rodzajów mebli i ich modeli pozwala sprostać oczekiwaniom również tych najbardziej wymagających klientów, którym zależy nie tylko na wysokiej jakości produktów, ale także na możliwości samodzielnej konfiguracji mebli zgodnie z potrzebami swojej rodziny.


Rodzaje mebli produkowanych przez markę Gala Collezione


W przypadku marki Gala Collezione możemy liczyć nie tylko na szeroką ofertę pod względem stylistyki, kolorystyki oraz wzornictwa oferowanych, ale także w zakresie dostępnych w asortymencie produktów takich jak np. różnego rodzaju:  • fotele i krzesła,

  • zestawy narożne,

  • sofy, w tym także te rozkładane,

  • oraz systemy modułowe.


Nie wolno również zapominać o bardzo ciekawych dodatkach, które również znajdziemy w ofercie prezentowanej marki w postaci m.in. dekoracyjnych poduszek, puf oraz stolików.


Dlaczego meble marki Gala Collezione wyróżniają się na tle konkurencji?


Dużym atutem prezentowanej marki, jest fakt, że może się pochwalić zarówno wieloletnim doświadczeniem na rynku, jak i nowoczesnym parkiem maszynowym w każdym z czterech zakładów, co pozwala na tworzenie funkcjonalnych, trwałych i wygodnych mebli o wysokiej jakości zgodnych z aktualnymi trendami wzorniczymi. Dodatkowo obicia, z którymi mamy do czynienia w meblach Gala Collezione, wykonywane są z wysokogatunkowych materiałów w postaci różnego rodzaju tkanin oraz skory naturalnej pochodzącej z najlepszych włoskich garbarni.

Promocje

» Wszystkie promocje

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów